+90 850 304 02 64

Dizel Jeneratörler

Dizel Jeneratörler

IGT Yıldız Elektrik olarak Sakarya bölgesinde bayiliğini ve servisliğini yaptığımız Tescom Jeneratör ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz,

STANDBY ÇALIŞMA

Jeneratörlerin değişken yük altında belirli zaman aralıklarıyla çalışma şeklidir. Yedek güç olarak çalışabilir. Aşırı yük altında çalıştırılması uygun değildir.

PRIME ÇALIŞMA

Şebeke enerjisi olmadığında sürekli güç kaynağı olarak çalışma şeklidir. Günde 24 saat değişken yük altında çalışırken her 12 saat arayla 1 saat %10 aşırı yüklemeye izin verilmiştir.

SÜREKLİ ÇALIŞMA

Tanımlanan gücün tamamında (%100 yük), sürekli çalışmayı ifade eder. Tanımlanan gücün üzerinde aşırı yükleme yapılamaz. Şebeke enerjisinin hiç olmadığı yerlerde kullanım içindir.

AÇIKLAMA

Tanımlanan gücün tamamında (%100 yük), sürekli çalışmayı ifade eder. Tanımlanan gücün üzerinde aşırı yükleme yapılamaz. Şebeke enerjisinin hiç olmadığı yerlerde kullanım içindir.

ÖZELLİKLER

Baudouin ağır hizmet tipi motor – Güçlü 4 zamanlı endüstriyel dizel motor, güvenilir güç, düşük emisyon ile yük değişikliklerine hızlı tepki verir.

Alternatör – Düşük reaktansta 2/3 adım sargısı ve düşük dalga formu bozunumu ile doğrusal olmayan yükler için uygundur. Yüksek kısa devre dayanma kapasitesi ve H sınıfı izolasyon mevcuttur.

Soğutma sistemi – Nominal ortam sıcaklıkları için tasarlanmış ve test edilmiş standart entegre set monteli radyatör sistemi, istenmeyen ısı için tesis tasarım gereksinimlerini basitleştirir.

Kontrol sistemi – Datakom kontrol ekipmanı ile, otomatik uzaktan start/stop, alarm ve durum mesajı ekranı dahil olmak üzere nihai jeneratör sistem entegrasyonu sağlanır.

Kabinler – İsteğe bağlı olarak iklim koşullarına karşı koruyucu ve ses geçirmez kabinler yapmak mümkündür.

Garanti ve servis – Taahhüt edilen kapsamlı garanti ve dünya çapında satış sonrası destek ile 10 yıl yedek parça temini mümkündür.

Endüstriyel

Tescom UPS endüstriyel kontrol uygulamaları için farklı UPS çözümleri sunar.

Medikal

Modern Tıp sistemleri, özellikle hastane tesisleri, hayat kurtaran ve hayati elektronik verileri koruyan ekipmanı çalıştırmak için büyük ölçüde sürekli, kesinti

Veri Merkezi & IT

Büyük küçük sunucu alt yapılarına sahip her veri merkezin için ölçeklenebilen modüler çözümler.

Ev & Ofis

Bilgisayarlar, ev ve küçük işletmenizdeki ağlar için kesintisiz ve güvenilir gücü garanti edebilirsiniz.

Ulaşım

Tüm çevre koşullarında yüksek verimlilik ile çalışabilen ürünler…

Kompleksler

Alışveriş merkezleri, zincir market ve perakende sektöründe Kesintisiz Güç Kaynağı kullanımı.

11 Ağustos 2023
38 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN