+90 850 304 02 64

Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı

Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı

Değerli Sektör Profesyoneli,

Hannover Fairs Turkey, ENOSAD (Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği) ve ROBODER (Robot Entegratörleri ve Yüksek Teknolojili Sistem Üreticileri Derneği) iş birliği ile 8 Haziran 2023 Perşembe günü Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı fiziksel katılım ile WIN EURASIA‘da gerçekleşecek.

Başta endüstriyel, mobil ve kolaboratif robotlar, robotlu kaynak teknolojileri, endüstriyel yapay zeka, nesnelerin interneti, robotik süreç otomasyonu ve robot entegrasyonu gibi konuların işleneceği etkinlikte, bu ürünlerin otomotiv yan sanayii, beyaz eşya, gıda, sağlık, tekstil ve makine gibi öncü sektörlere katacağı kalite, verimlilik ve hız gibi kavramlar, dinleyicilere uzman kişilerce aktarılacak.

‘Dünya Robotik Raporu 2021 yılı küresel robot pazarına ilişkin verilere göre, robot kurulumları sadece kriz öncesi seviyeleri aşmakla kalmadı, aynı zamanda yeni bir rekora da imza attı!

Yayınlanan raporda, 2021’de dünyanın dört bir yanındaki fabrikalarda kurulan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 517.381 ünite yeni robot yatırımı gerçekleşti. Bu, yıllık %31‘lik bir büyüme oranını temsil ediyor ve 2018’deki robot kurulumunun pandemi öncesi rekorunu %22 aşıyor.”

“Endüstri Gelecekle Buluşuyor” temasıyla bir araya gelecek Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı, 7-10 Haziran 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy WIN EURASIA bünyesinde sahne alacak!

30 Mart 2023
159 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN