+90 850 304 02 64

Yeni Partner Firmamız,

Yeni Partner Firmamız,
Hikvision Artık IGT ile güçlerini birleştirdi.

Hikvision, güvenlik ürünleri ve çözümleri konusunda dünya lideri tedarikçilerden biridir. Son derece nitelikli bir Ar-Ge iş gücüne sahip olan Hikvision, kapsamlı ürünler ve çözümler üretir. Hikvision, uzun vadeli vizyonuna ulaşmak için güvenlik sektörünün yanı sıra akıllı ev teknolojisi, endüstriyel otomasyon ve otomotiv elektroniği sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Hikvision ürünleri, son kullanıcılar için daha verimli operasyonlar ve daha büyük ticari başarı sağlayan güçlü işletme zekası da sunuyor.

Hikvision Kamera Sistemleri ev ya da iş için ekonomik 4 kanallı güvenlik sistemidir. Hikvision Güvenlik ürünleri kalitesi ve yaygın servis ağı ile güvenebileceğiniz bir markadır.

Ürün ve proje bazlı çözümleri ile bireysel veya kurumsal müşterilerin memnuniyetini ön planda tutma hedefini yakalamış, yenilikçi düşünceleri ile teknoloji şirketi olma yolunda şekillenmeye devam eden Hikvision ürünleri için;

Hemen Şimdi Hikvision Ürünlerinin Yetkili Satıcısı Olun. Bayilik Başvurusu İçin Tıklayın! . Toptan Hikvision ürünleri tedarik adresiniz IGT .

Ürün Çeşitleri

Kamera Sistemleri
Kamera ve Kayıt Cihazları ile güvenliğiniz emin ellerde
Alarm Sistemleri
Üstün teknoloji ile alarm sistemleri ile sizlerle
28 Mart 2023
6.841 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN